Firma ESKAPOL wita!

Firma ESKAPOL wita!

Firma Handlowa "ESKAPOL" wita!

Chcielibyśmy serdecznie Państwa powitać na naszej nowej oficjalnej stronie! Jest nam niezmiernie miło, że zechcieli Państwo odwiedzić stronę poświęconą naszej firmie.

Mamy nadzieję , że znajdą tu Państwo wszystko czego potrzebujecie. Liczymy na miłą i owocną współpracę...

Firma „Eskapol” rozpoczęła swoją działalność w marcu 1988 roku. Od tego czasu zdobywaliśmy doświadczenie w zakresie projektowania i aranżacji wnętrz oraz współpracy i dystrybuowania artykułów budowlanych, hydroizolacyjnych i wykończeniowych renomowanych – wiodących na rynku firm, dzięki czemu osiągnęliśmy już wiele sukcesów. Obecnie jesteśmy jedną z najbardziej liczących się w swojej branży firmą, uhonorowaną statuetką "NAJLEPSZE STUDIO DEKORAL" „Eskapol” to firma prężnie rozwijająca się, której filarem jest młoda, a jednocześnie doświadczona kadra. Dysponujemy magazynami oraz własnym parkingiem samochodowym. Posiadamy własny transport dostawczy i ciężarowy. Daliśmy się poznać jako rzetelny partner handlowy, dbający o potrzeby swoich klientów.

Z poważaniem Sławomir Korczyński

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.