MATERIAŁY-REMONTOWO-BUDOWLANE

MATERIAŁY-REMONTOWO-BUDOWLANE

Linia BOLIX Balance została stworzona na solid­nym fundamencie producenta zaawanso­wanej chemii budowlanej.

W asortymencie Balance znajdują się pro­dukty elewacyjne, a w szczególności TYNKI oraz farby stanowiące zewnętrzną ochronę budynku, który narażony jest na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. TYNKI Balance to skuteczne, trwałe, a także ekonomiczne rozwiązanie dzięki któremu budynek zyska niepowtarzalny charakter. Nieodłącznym elementem architektury są kolory i efekty, które inspirują i działają na Naszą wyobraźnię, która jest najlepszym narzędziem do tworzenia własnej przestrze­ni. Będziecie zaskoczeni jak łatwo można wnieść w codzienność barwy, które opo­wiedzą Waszą historię.

Linia GREINPLAST system okładzin elewacyjnych

W asortymencie Greinplast znajdują się panele o różnym kształcie i wielkości imitujące tradycyjne materiały wykończeniowe takie jak: deska, bal ciosany, kwarcowe, beton architektoniczny, cegła rustikalna, piaskowiec i ryfle . Służą do wykonywania dekoracyjnych elementów powierzchni na zewnątrz i wewnątrz budynku. Sposób mocowania paneli oraz ich niska waga pozwalają na wykorzystywanie ich na powierzchniach gdzie przy tradycyjnych materiałach ze względu na ich wagę było to niemożliwe lub wymagało specjalnego systemu montażu.

Linia RENOPLAST Systemy tarasowe

Właściwe wykończenie okapu to warunek trwałego tarasu czy balkonu. Wymagane jest, aby profil okapowy posiadał właściwe do zastosowania powłoki antykorozyjne i posiadał budowę pozwalającą na zapewnienie szczelności okapu. Istotne jest, aby wykończenie okapu było kompletne. Wszystkie te warunki spełniają profile produkowane przez firmę Renoplast. Na profile okapowe udzielana jest 5-letnia gwarancja, której podstawą jest jakość potwierdzona Europejską Aprobatą Techniczną z prawem do posługiwania się znakiem CE.

W bocznym menu znajdą Państwo wszystkie szczegóły oferowanych przez nas produktów.

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.