MATERIAŁY BUDOWLANE

TYNK AKRYLOWY TAURUS

 Tynk Akrylowy przeznaczony jest do ręcznego wykonywania ochronno-dekoracyjnych cienkowarstwowych wypraw tynkarskich na zewnątrz budynków. Stosowany jest zarówno w budynkach nowych jak i już istniejących na podłożach mineralnych takich jak beton, tynk cementowy, cementowo-wapienny, piaskowiec, jak i pokrytych dobrze związanymi powłokami malarskimi. Nowoczesna formuła oparta została na wyselekcjonowanych kruszywach oraz wypełniaczach zapewniających uzyskanie trwałych kolorów i wyrazistej struktury typu "Baranek". Produkt wzmacniany jest włóknami celulozowymi oraz woskami syntetycznymi dzięki czemu otynkowane powierzchnie charakteryzują się ograniczonym wnikaniem wody oraz zwiększoną trwałością, niwelującą naprężenia wynikające z różnej rozszerzalności termicznej warstw systemu dociepleń co ogranicza powstawanie spękań

Główne zalety trwałe kolory, łatwe nakładanie i wyprowadzanie struktury, wodoodporny, wzmacniany silikonami, wzmacniany włóknami.

 

 

MIESZAMY KOLORY OD RĘKI !

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.