PPG DEKORAL SILVER

Profesjonalna Podkładowa Farba Gruntująca

      Profesjonalna podkładowa farba gruntująca doskonale nadaje się do malowania wszelkiego typu podłoży wewnątrz pomieszczeń (tynki cementowe, cementowo-wapienne, gipsowe, beton, tynki wapienne) a szczególnie polecana jest do pierwszego malowania płyt gipsowo-kartonowych i podłoży o niejednorodnej fakturze, nierównej chłonności i niejednolitym odcieniu. Ułatwia nakładanie farb nawierzchniowych. Szczególnie polecana jako podkład pod emulsje kolorowe wszystkich rodzajów (np. akrylowe, lateksowe, ceramiczne, poliwinylowe, hybrydowe) marki Dekoral i DL Silver. Doskonale nadaje się do pierwszego malowania.

Najważniejsze cechy:

  • idealny do gruntowania płyt kartonowo - gipsowych
  • ułatwia malowanie emulsją kolorową
  • zmniejsza zużycie farb nawierzchniowych
  • Air-flow - zaawansowana technologicznie formuła pozwala na swobodną wymianę cząsteczek tlenu, umożliwia ścianom oddychanie
  • 3w1: gruntuje, kryje, wyrównuje

 

Dostępne opakowania:  10L

Dane techniczne:

Kolory biała    
Wygląd powłoki matowa
Ilość warstw 1
Nanoszenie drugiej warstwy po 2h
Sposób nanoszenia pędzel, wałek lub natrysk
Wydajność przy jednej warstwie do 12 m2/l
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.